AMD, başlattığı yeni kampanya ile AMD - Unleash yourself! adresi üzerinden Phenom kullanıcılarına hediye kazanma şansı sunuyor.

AMD, Phenom kullanıcılarına yönelik yeni bir kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde, AMD Phenom işlemci satın alanlar AMD - Unleash yourself! adresine kaydolarak ücretsiz video veya fotoğraf düzenleme yazılımı ya da BattleForge (Beta sürüm) oyun kazanıyor.

BattleForge ile oyunseverler gerçek zamanlı strateji keyfini yepyeni bir boyutta sürecek. Serif MoviePlus X3 Digital Video Studio veya Serif PhotoPlus X2 Digital Photo Studio yazılımlarını tercih edenler ise film ya da fotoğraf koleksiyonlarını profesyonel bir hale getirerek dijital yaşamlarının yönetmeni olacak. Hediye edilecek bu ücretsiz yazılım ya da oyunda bilgisayar tutkunları AMD Phenom’un multimedya ve oyun gücünü kullanabiliyor. Öte yandan sitedeki ‘Sizin Tutkunuz Nedir?’ bölümünden AMD evrenini keşfederek ihtiyaçlarına en uygun bilgisayarı keşfetme olanağı elde ediyorlar.

AMD bu kampanya ile Phenom işlemci satın alan kullanıcıların sahip oldukları gücü ortaya çıkarmalarını ve bu gücün keyfini sürmelerini hedefliyor. Kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek.

Alıntıdır.