France protest, 5678 Site hacked

Türkiye'nin önde gelen hacker platformlarından biri olan DARKDevilz.in adlı internet sitesine bağlı hacker gruplarının yapmış olduğu saldırılar sonrasında 5.678 internet sitesi hacklendi.


To protest against the so-called Armenian genocide denial law and France protest, 5678 website hacked

Fransa Ulusal Senatosunun Ermeni soykırmı inkar yasasını onaylamasından sonra Türk hacker grupları Fransa uzantılı internet sitelerini hedef haline aldı. Bu güne kadar binlerce internet sitesi hacklenen Fransa'ya son büyük bir darbede Türkiye'nin önde gelen hack platformlarından biri olan DarkDEVILZ.in adlı sitesnin yapmış olduğu saldırılar sonrasında başta Fransa ve Ermenistan olmak üzere bir çok Arupa ülkesine bağlı internet sitesi hacklendi. Hacklenen internet sitelerine ise Sözde Ermeni Soykrım inkar yasasını kınayan sözlerin yer aldığı indexlerin bırakıldığı görülmektedir.


Hacker grubu tarafından daha öncesinde Fransa Operasyonu [Part 1] ve Fransa Operasyonu [Part 2] olmak üzere yüzlerce internet sitesi hacklenmişti.

DarkDEVILZ.in alı hackplatformu adına Devr-i Mefsedet , TnTPower, Lojistik ve GrafiMaster adlı hacker grupları tarafından yapılan saldırılar esnasınsa 5.678 internet sitesi hacklenmiştir.

Hacklenilen Sitelerin Listesi İçin Tıklayın http://www.cyberhaber.com/haber/5277-fransa-yi-protesto-amacli-5678-site-hacklendi.html