Internet Explorer 8.0 Beta 2
İnternette Türkçe Gezinmenin En Yeni Hâli

Size İnternette Gezinmenin Rahatlığını Yaşatan Internet Explorer, son sürümü olan 8.0’ın Beta 2’sini Kullanıcılarının Beğenisine Sundu. Üstelik Internet Explorer 8.0, Türkçe de Dahil Olmak Üzere 45 Dili Destekliyor!

Gelişmiş Arama
Daha akıllı aramalar yapın, sıklıkla kullandığınız arama sağlayıcısından daha kesin sonuçlar elde edinin.

Daha İyi Güvenlik ve Gizlilik
Kimlik avı yapan, art niyetli yazılımlardan daha etkin şekilde korunmak istemez misiniz? Bunu gerçekleştirmek için daha gizli bir çevrimiçi tarama mı yapmanız gerekiyor? Kimlik hırsızlığından korunmak ve gizliliğinizi korumak konularında endişeleriniz mi var? Windows Internet Explorer'ın bu en yeni sürümü, yukarıda sıraladığımız olası tehditlere ve bunlardan çok daha fazlasına kalıcı çözümler bulmak amacıyla tasarlanmıştır.

Artırılmış Performans
Internet Explorer 8; tarayıcıyı başlatma, yeni bir sekme açma veya bir sayfayı yükleme gibi en önemli alanlarda, internette gezinmeyi daha hızlı, daha hassas hale getiren pek çok özellik ve yenilik içerir.
Bu önemli yeniliklerden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek ve ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bölümü inceleyin veya Internet Explorer 8 Beta 2'yi ÜCRETSİZ indirip, kendiniz deneyin!

BURDAN İNDİR