+1 YTL Kampanyası!

Kablo İnternet'e 512 Kbps ve üzeri limitsiz hızlarda abone olan ve 24 ay abone kalmayı taahhüt eden müşterilerimize Kablo TV 1 YTL!


* Bu kampanya’dan kimler faydalanabilir?
- Kablo TV ve Kablo İnternet’e abone olmak isteyen müşteriler,
- Kablo TV sahibi olup Kablo İnternet’e abone olmak isteyen müşteriler,
- Kablo TV ve Kablo İnternet sahibi müşteriler,

* Kampanyadan limitli aboneler faydalanabilir mi?

Limitli Kablo İnternet aboneleri bu kampanyadan mevcut hızlarıyla faydalanamazlar. Sadece limitsiz Kablo İnternet müşterileri bu kampanyadan faydalanabilirler. Limitli Kablo İnternet müşterilerimiz hız değişimi yaparak limitsiz bir hıza geçebilir daha sonra 24 ay abone kalacaklarına dair taahhütname imzalayarak bu kampanyadan faydalanabilirler.

* Bu kampanya’ya ne zamana kadar başvurulabilir?

- Bu kampanya’ya 31.12.2008 tarihine kadar başvurulabilir.

* 24 ay dolmadan Kablo TV veya Kablo İnternet iptal ettirilirse ne olur?

- Kampanya’dan faydalanılan süre boyunca ödenmeyen Kablo TV ücretleri iptal sırasında tahsil edilir.

* Kampanya süresince hız değişimi yapılabilir mi? Promosyon devam eder mi?

- Kampanya süresince hız değişimi yapılabilir. Ancak bu değişim sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. 24 ay süreyle limitsiz hızların herhangi birinde kalmayı taahhüt eden müşterimiz, taahhüt süresi olan 24 ay dolmadan limitli hızlardan herhangi birisine geçmek isterse bu durumda taahhüt fesih edilmiş sayılacak, bir sonraki faturaya ödemediği Kablo TV tutarları (Kullandığı Süre*Ödemediği Kablo TV Tutarları) yansıtılacaktır. Müşterilerimiz taahhüt süresi olan 24 ay dolmadan limitsiz hızlardan herhangi birisine geçmek isterse bu durumda taahhüt devam etmiş sayılacak, 256 Kbps Limitsiz abonelikte Kablo TV tutarı 5 YTL olarak yansıtılacak, diğer limitsiz hızlarda 1 YTL olarak yansıtılacaktır.

* Taahhüt süresi dolmadan adres değişikliği yapan müşterimiz, yeni adresinde aboneliğine kaldığı yerden devam edebilir mi?

Bu kampanya aynı adreste 24 ay kullanım şartına bağlıdır. Adres değişikliği için taahhüt süresi dolmadan aboneliğini nakil eden müşterimizin, taahhüdü tek taraflı fesih edilmiş sayılır ve taahhüt süresi boyunca ödemediği ücretler (Kullandığı Süre*Ödemediği Kablo TV Tutarları) iptal sırasında kendisinden tahsil edilir.

* Nasıl abone olabilirim?

- Türksat abone merkezlerinden
- Online işlem yapan PTT şubelerinden, kampanyadan faydalanmak istediğinizi belirterek ve taahhütname imzalayarak abone olabilirsiniz. Hali hazırda abone iseniz taahhütname imzalayarak tarife değişikliği yapabilir ve kampanyadan faydalanabilirsiniz.
- 444 0 126 Çağrı Merkezi'ni arayarak.