Teknik Özellikler Araç radyosunda standartların üzerine çıkmak için artık sadece güçlü bas vuruşları ve berrak ses yeterli değil. Hamburg MP68 sizi tek tuşla mobil telefonunuz üzerinden istediğiniz kişilere bağlıyor. Mobil telefonunuzun rehberinde bulunan 500 adet telefona ulaşabilir, Bluetooth arabirimi ile kablosuz bağlantı sağlayabilir ve harici hafıza bağlantısı için de USB girişini kullanabilirsiniz. Telefon etmek istediğinizde ön paneldeki tuş takımını kullanmanız yeterli. Her tuş için hızlı arama ataması yapabilir ve tüm arama listesi için 6 satırlı tam grafik ekranı kullanabilirsiniz. Eğer telefon görüşmesinden sonra müzik dinlemeye devam etmek istiyorsanız, dilediğiniz radyo kanalını açabilir veya “Tak ve Çalıştır“ fonksiyonlu USB veya Aux girişinden MP3 çalarınızı kolaylıkla bağlayabilirsiniz. En iyi ses kalitesi için gerekli donanım Hamburg MP68’de; 3 band ekolayzır, subwoofer ve amfi girişleri ile en berrak sese ulaşabilirsiniz.

Entegre Bluetooth: Araç ses sistemi üzerinden telefon görüşmesi yapabilme, Telefon rehberine ulaşım (500 adete kadar telefon girişi), arama listesi yönetimi ve cep telefonu üzerinden ses akışı özelliği
Telefon numaralarının hızlı ve rahat girilebilmesi alfanumerik tuş takımı ve cep telefonu rehberine hızlı ulaşım için harf girebilme özelliği.
Harici hafıza bağlantısı ve kontrolü için entegre USB girişi
4 gri tonlu tam grafik ekran
4096 ekran rengi seçeneği (VarioColour)
3 Band ekolayzır
4 x 50 Watt maksimum güç
4 Kanallı önamfi çıkışı (ön/arka)
Subwoofer için Sub çıkışı (farklı frekans)
Harici ses kaynakları için arka yüzde Aux girişi.(ör: MP3 çalar, navigasyon sistemi)
Aynı anda hem müzik hem de navigasyon uyarısını dinleyebilme özelliği
Hıza bağlı otomatik ses ayarı yapabilen GALA sistemi
iPod için hazır: opsiyonel arabirim ile iPod bağlantısı