Ülker’i de bünyesinde bulunduran Yıldız Holding’in Bilişim ve Ambalaj Grubu Şirketleri’nden MersaSistem, Ramar markalı navigasyon cihazlarını Türk tüketicisiyle buluşturuyor. Dünyanın sayılı GPS araçları üreticisinden Ramar Navigasyon, MersaSistem güvencesiyle tüm teknoloji noktalarında.

Ramar navigasyon cihazları, pazarda kullanıcılara avantaj sağlayan özellikleriyle farklılaşıyor. Ramar; araç hızını gösterebilme, tümleşik hoparlör ve anten ile mp3 ve video-film oynatabilme gibi özelliklere sahip. 2 yıl ücretsiz harita güncelleme avantajıyla sunulan Ramar navigasyon cihazları; benzin istasyonu, AVM’ler, sinema salonları, eczaneler, hastaneler, ATM’ler, banka şubeleri, lokantalar gibi binlerce önemli noktanın en güncel bilgilerini içeriyor.

Ramar navigasyon cihazının farklılık yaratan özellikleri arasında Nav N Go IGO 8.0 yazılımı var. 21 dilde adres tarifi, 81 ilin kapsamlı haritaları, 3D harita desteği ve 1 GB bellek hediyesi öne çıkıyor.

Piyasaya 3.5 ve 4.3 inç’lik iki modeliyle sunulan Ramar navigasyon cihazlarının teknik özellikleri şu şekilde:

* i-GO 8.0 3 D Navigasyon yazılımı
* 81 ili kapsayan detaylı harita
* 4.3 inç LCD dokunmatik ekran
* Türkçe sesli yol tarifi, gece sürüş modu
* Cep telefonları için bluetooth desteği
* Taşınabilir MP4 Video oynatıcı, MP3 çalar
* 2 GB kadar destekli SD kart okuyucu
* 1 GB Flash bellek
* 3 D üç boyutlu harita görüntüsü alabilme
* Araç hızını gösterebilme
* Tümleşik hoparlör ve anten
* USB PC bağlantısı
* Şarj edilebilir dahili pil
* Araba şarj adaptörü ve tutacak dahil
* Normal adaptör ile prizde şarj imkanı
* Binlerce önemli nokta bilgisi; otopark, benzin istasyonu, AVM, sinema, eczane, hastane, ATM banka, restoran v.b. gibi.

Fiyat Bilgisi
RAMAR 3.5" 6097 GPS Navigator + IGO Yazılımı + Başarsoft Haritası + A-Data 1GB SD Kart :154,00 USD + KDV

RAMAR 4.3" 6027B GPS Navigator + Samsung solution/bluetooth + IGO Yazılımı + Başarsoft Haritası + A-Data 1GB SD Kart: 228,00 USD + KDV

Alıntıdır.