Geçmiş 100 yılda, gelişen teknoloj, hayatımızı kolaylaştırmak adına aynı zamanda çevremizde büyük bir elektromanyetik kirlilik oluşturmaktadır ve bu görünmez kirlilik baş ağrısı, yorgunluk, unutkanlık, nörolojik problemler, alzheimer, kanser ve erkeklerde kısırlık gibi hastalıklara da beraberinde getirmektedir.

Biopro Teknolojisi Nedir?

Biopro ürünleri Rus asıllı Amerikalı Dr. Igor Smirnov tarafından geliştirilen patentli MRET (Molecular Resonance Effect Technology) ve ERT (Energy Resonance Technology) teknolojilerini içermektedir.

Bu ürünler sabit yüksek yalıtkanlıkta özel bir polimer bileşiminden üretilmiş. Bu polimerler insan vücuduna zararlı olan düzenli EMF dalgalarına karşı düzensiz dalgaları yayarak düzenli EMF dalgalarını bozar. Böylece elektromanyetik dalgaların negatif etkilerini gidermeye çalışır.


Biopro Cell Chip Kullanım AlanlarıBiopro Nasıl Kullanılır?

Ürünün arkasında yapışkanlı bant mevcuttur. Yapıştıracağınız yüzeyi çok iyi şekilde temizleyiniz, yüzeyin kuru olmasına dikkat ediniz. Ürünün taşıyıcı kağıdını açarak kullanacağınız cihazın uygun bir yerine yapıştırınız ve sıkıca üzerine bastırınız. Cep telefonların da pile veya antene yakın yere uygulayınız.

Biopro Universal Chip üzerinde bulunan şeffaf koruyucu film tabakasını çıkartınız.

Ürün kullanma süresi maksimum 3 yıldır.