+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5, 1 ile 5 arası.

Konu: Windows 7 Sürüm Yükseltme Aracı (Anytime Upgrade) Satın Alınabilecek

Aktif Üye exim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Windows 7 Sürüm Yükseltme Aracı (Anytime Upgrade) Satın Alınabilecek

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Windows 7 sahibi kullanıcıların kolaylıkla sürümlerini yükseltebileceklerini öğrendik. Aslında Windows 7’nin tüm sürümleri aynı disk içinde geliyor, zira sadece ürün anahtarı değiştirilerek daha yüksek sürüme geçilebilecek.

Bunun anlamı şu: Windows Vista’da olduğu gibi Windows 7 kullanıcıları özel yükseltme diskleri satın almak zorunda kalmayacaklar.

Windows 7 Anytime Upgrade adlı bu programın ayrıntılarını Microsoft yetkililerinden Ben Rudolph’a sorduk. Rudolph Windows 7’nin iki farklı şekilde kolaylıkla yükseltilebileceğini söyledi:

Birinci yöntem çevrimiçi satın alma ve yükseltme:

• Tüketiciler WAU aracını alışveriş, bilgi alma ve ürün anahtarı satın almak için kullanabilecekler
    • Bu ürün anahtarı müşterinin makinesine internet yoluyla ulaştırılacak
    • Anahtar alındığı zaman WAU aracı yükseltme sürecini başlatacak

İkinci yöntem ise yükseltme paketini mağazadan satın almak. Evet bu doğru herhangi bir teknoloji pazarına kendi ayaklarınızla gidip WAU aracını satın alabileceksiniz.

• Tüketiciler Media-Less Key (MLK) anahtarını mağazadan satın alma fırsatını yaklayacaklar.
    • Kullanıcılar paketle eve döndüklerinde aynı WAU aracını kullanarak MLK üzerinde yazılı bulunan ürün anahtarını girecekler.
    • Anahtar girildiği zaman WAU yükseltme sürecini başlatacak

Alıntıdır.
    www.ForumBT.Net

Yeni Üye

Ben Windows Vista Home Premium vardı. Windows 7 yükseltme aracı ile windows 7 Home Premium a yükselttim Bilgisayarı formatladıktan Vista kurup yükseltmem mi gerekiyor yoksa direkt Windows 7 Home Premium kursam lisans anahtarını girsem ürün aktifleşirmi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

Administrator sbilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Elinizdeki windows 7 dvd sini takıp, DVD den önyükleme seçerek kurulumu başlatın. Kurulum türlerinde yükseltme ve altta gelişmiş seçenekleri oluyor normalde; eğer sizde de gelişmiş bölümü var ise oradan, formatlayarak kurulum yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer gelişmiş bölümünü seçemiyorsanız veya yok ise, öncelikle vista kurmanız gerekecektir. Zaten kurulumu direk yapabilirseniz windows7 ürün anahtarınız olduğundan sorun olmayacaktır.
    Sonucu yazarsanız sevinirim.

Selamlar..
    Vu+ Duo - DM 500S
    170 cm Mega Hareketli (42⁰'de Beklemede) x2 - Next VBox - 90 cm MultiFeed [(7⁰, 13⁰)x2, 19⁰]
    Toshiba 42Z3030 - LG 42LH2000 - Harman Kardon AVR-4000 Anfi - Bose Acoustimass 10 Hoparlör
    Canon PowerShot S5 IS - 8 GB Toshiba SDHC Bellek

Yeni Üye

Microsoftun sitesinden Windows 7 Home Premium indirip DVD ye yazdırdım onunla kurdum Yukseltme yapmadan oldu . Keyi girince kabul etti her seferinde yükseltme işlemine gerek yok yani. Teşekkürler yardımlarınız için .

Hayırlı Günler...

Administrator sbilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sorununuzun çözülmesine sevindim. İyi günlerde kullanın.

Selamlar..
    Vu+ Duo - DM 500S
    170 cm Mega Hareketli (42⁰'de Beklemede) x2 - Next VBox - 90 cm MultiFeed [(7⁰, 13⁰)x2, 19⁰]
    Toshiba 42Z3030 - LG 42LH2000 - Harman Kardon AVR-4000 Anfi - Bose Acoustimass 10 Hoparlör
    Canon PowerShot S5 IS - 8 GB Toshiba SDHC Bellek

+ Konu Cevaplama Paneli