Yüksek kaliteli PC bileşenlerinin lider üreticisi ASUS; etkin hava akımını, kullanıcı dostu yapıyı ve yerden tasarruf eden katlanabilir tasarımı bir arada sunan VENTO TA-F serisi kasaları duyurdu. ASUS, VENTO TA-F serisi ile katlanabilir kasa dizaynı ile taşımayı kolaylaştırmanın yanı sıra, aletsiz ve kolay montaj imkanı sunuyor.

Çok Pratik: Ulta Taşınabilirlik ve Alan Kazandıran Tasarım
Siyah ve parlak gümüş renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulan VENTO TA-F serisi, tamamen katlandığında 434 x 87 x 434 mm ölçülerine geliyor ve özellikle taşıma esnasında %30′a varan maliyet düşüşü sağlıyor. Katlanabilir tasarım, aynı zamanda kendi montajını kendisi yapan kullanıcıların kasayı taşımalarını da kolaylaştırıyor. Kullanıcı kasasını ofisinden evine getirdikten hemen sonra, kasayı normal formuna çok kısa süre içerisinde sokabiliyor.

Çok Hızlı: Kullanıcı Dostu Tasarım
Katlanabilir TA-F serisinin en önemli getirilerinden birisi de kullanıcı dostu tasarımı. Ön panele düzgün şekilde yerleştirilen USB portları sayesinde, cihazlar birbirlerini rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilebiliyor. İç taraftaki yuvarlatılmış köşeler, montaj sırasındaki yaralanmaları da engelliyor.

TA-F serisinin tornavidasız montaj özelliği sayesinde, optik sürücü, hdd ve disket sürücü kolayca kasaya yerleştirebiliyor. 5.25″ yuvaları 3.5″ yuvaya dönüştüren aparatlar, disket sürücü veya kart okuyucuların 5.25″ yuvalarına takılarak maksimum genişletilebilirlik imkanı sunuyor.TA-F serisi aynı zamanda yana açılan benzersiz kaydırmalı kapağa sahip. Bu hem tasarım olarak dikkat çekiyor, hem de öndeki sürücüler için koruma sağlıyor.

Çok Etkin - Maksimum Hava Akımı
ASUS VENTO TA-F serisinde, hem ön hem de arkada bulunan 12cm’lik fan yuvaları maksimum hava akımı yaratıyor. Öndeki fan taze havayı kasa içerisine alırken, arkadaki fan da ısınan havayı derhal dışarı göndererek sıcaklığın düşmesini sağlıyor. Kasanın altında bulunan havalandırma delikleri, disklerin ısısının düşmesini sağlarken, kasa yanlarında bulunan havalandırma delikleri ise işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarını aşağı çekiyor. Bu şekilde optimize edilmiş termal tasarım, sürekli sistemini açık tutan ve içerisinde çok yüklü donanım koyan kullanıcılar için maksimum kararlılık ve toplam sistem performansı sunuyor.Alıntıdır.