Benzersiz Teknolojilerle Donatılmış ASUS M51 ile Çarpıcı Tasarım ve Performans Özellikleri Birarada

Gelişmiş Teknoloji Elinizin Altında!
ASUS M51 Serisi gözalıcı tasarım özellikleriyle benzersiz işlem gücü ve performansı birarada sunuyor. En yeni Intel® Centrino® Işlemci Teknolojisi ve Windows Vista® işletim sistemi ile birlikte sunduğu benzersiz özelliklerle tüm bilgisayar ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada çözüm sağlıyor.

Benzersiz 3D Grafik Performansı
M51 Serisi özellikle 3D oyunlarda ihtiyacınız olan performans gücünü sağlayan en yeni işlemci platformu Intel® Core 2 Duo işlemci kullanıyor. 4GB'a kadar DDR2 bellek ve DirectX 10 destekleyen M51 Serisi, NVIDIA GeForce9500GS grafik birimi ve NVIDIATurboCache bellek yönetim teknolojisi ile de benzersiz grafik performansı sağlıyor. Ayrıca gelişmiş güç yönetimi sayesinde fan sesi minumum düzeyde tutulurken çok daha uzun pil ömrü elde ediliyor.

Nümerik Klavyeli ilk 15.4" W Notebook
M51 Serisinde geleneksel PC klavyelerinde alışılagelen nümerik tuş takımı bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar alışageldikleri yazım rahatlığını ve kolaylığını M51 Serisinde de kullanabiliyorlar.

Geniş Bağlantı Seçenekleri
Bütünleşik WLAN 802.11 a/g/n bağlantı sayesinde sinyal erişimi olan heryerde internete bağlanabilirsiniz. Bluetooth 2.0 gelişmiş veri aktarım standardı sayesinde diğer aygıtlarla bağlantı kurabilir ve standart Bluetooth bağlantısına oranla 3 kat daha hızlı veri alışverişinde bulunabilirsiniz. Ek olarak USB portlar, S-video TV-çıkış portu ve ekspres kart slotu sayesinde yüksek hızlı harici aygıtları da kullanabilirsiniz.

Kablosuz Özgürlük
Evde, otelde, kafede ya da havaalanında, nerede olursanız olun farketmez. Internet bağlantınız olduğu sürece ASUS M51 Serisi sayesinde dünyanın heryerine erişebilirsiniz. M51 Serisi, bütünleşik mikrofon ve yüksek çözünürlüklü 1.3 megapiksel dönebilir web kamerası ile ek bir aygıt için para ödemenize gerek kalmadan ya da kablo karmaşasına maruz kalmadan kolay ve rahat video konferansı yapma olanağı sunar.Güçlü Koruma Özellikleri
M51 Serisi benzersiz güvenlik özellikleri ile de dikkati çekiyor. Parmakizi tarayıcısı ve TruePrint® teknolojisi ile herhangi birinin bilgisayarınıza erişimi engellenerek yüksek derecede koruma garanti altına alınmış oluyor. Sistem kartına entegre olarak bulunan ve donanım tabanlı bir güvenlik çözümü olan Trusted Platform Modülü (TPM) bilgisayarda tutulan özel bilgileri ve şifreleri koruma altına alarak, istenmeyen kişilerin saldırılarınıa karşı koruyor.

ASUS Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisi
ASUS Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisi, sadece ASUS notebooklarda bulunan ve gerçek zamanlı olarak renklerde derinlik ve yoğunluk ayarlaması yaparak görüntü kalitesini en üst seviyeye taşıyan benzersiz bir teknolojidir.Teknik Özellikler
- 15.4 WXGA Color Shine ekran
- Intel® Centrino® Core2 Duo T9300-2.5G işlemci
- 2GB (1Gx2) bellek
- 250G-5400rpm sabit disk
- NV 9500M GS 512MB ekran kartı
- 8xSuper Multi-Dual/LS optik sürücü
- 802.11a/b/g/N bağlantı
- Windows Vista Premium işletim sistemi
- 1.3 megapiksel kamera