+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4, 1 ile 4 arası.

Konu: HD Media Player Önerisi

Üye free_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul

Standart HD Media Player Önerisi

Selam 640 gb lık harici hdd var 720p ve1080 p lık video flimlerı LCD tv de izlemek istiyorum bunun için medya oynatıcı cihazlar mı almam gerekıyor mu marka model varmı ?
    "kolay ekmek sadece fare kapanında olur"

Administrator sbilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba,

Evet sizin HD media player almanız gerekiyor. Bu konuda en iyi marka ve model Popcorn Hour C200 fakat fiyatı 800 TL civarı. Uygun fiyatlı olarak temin edebileceğiniz Western Digital HD Media Player 'ın ihtiyacınıza göre ağ bağlantısı olmayan ve ağ bağlantısı olan Live modellerinden herhangi birini alarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Linkler örnek olması açısından eklenmiştir. Daha uygun fiyat için araştırma yaparsınız.

Selamlar..
    Vu+ Duo - DM 500S
    170 cm Mega Hareketli (42⁰'de Beklemede) x2 - Next VBox - 90 cm MultiFeed [(7⁰, 13⁰)x2, 19⁰]
    Toshiba 42Z3030 - LG 42LH2000 - Harman Kardon AVR-4000 Anfi - Bose Acoustimass 10 Hoparlör
    Canon PowerShot S5 IS - 8 GB Toshiba SDHC Bellek

Üye free_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul

Standart Merhaba

Merhaba VATAN COMPUTER - IOMEGA - Screenplay Director 1TB HD Medya Player - Medya Oynatıcılar blu-ray oynatıcı media player aldım 720 p 1080 p lık flimleri MKV uzantılı flimleri oynatmıyor. iomega screenplay director son versiyonu yükledim ..şimdi MKV dosyaları acmıyor dosyaları oynatırken kötü saklayıcı yazıyor.diger flimleri acıyor izliyebiliyorum.Neden MKV dosyalarını acmıyor.özelliklerine baktıgımızda bütün dosyaları actıgını belirtiyor
    "kolay ekmek sadece fare kapanında olur"

Administrator sbilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni aldıysanız bence iade edip WD TV ve onunla kullanmak için 1 tb lık usb harici hdd alın ve istediğiniz filmleri gönül rahatlığı ile izleyin. WD TV aldırdığım hiç bir arkadaşımın şimdiye kadar şikayet ettiğini duymadım. Eğer kablolu ağ bağlantısı da kullanmak isterseniz WD TV Live olanını almanız daha iyi olacaktır.

İlave: Kullandığınız ürünle ilgili biraz araştırma yaptım ve her mkv filmi oynatmadığı, srt altyazı olduğu halde altyazıların bazılarını görmediği, büyük boyutta ki filmlerde takılmalar olduğu, DTS ses desteği olmadığı ve açılışının da çalışmasının da çok yavaş olduğundan şikayet edilmiş. Ben bu ürünü hiç kullanmadığım için bir yorumda bulunamayacağım fakat farklı kullanıcı yorumları bu şekildedir.

Selamlar..
    Vu+ Duo - DM 500S
    170 cm Mega Hareketli (42⁰'de Beklemede) x2 - Next VBox - 90 cm MultiFeed [(7⁰, 13⁰)x2, 19⁰]
    Toshiba 42Z3030 - LG 42LH2000 - Harman Kardon AVR-4000 Anfi - Bose Acoustimass 10 Hoparlör
    Canon PowerShot S5 IS - 8 GB Toshiba SDHC Bellek

+ Konu Cevaplama Paneli