Forum Anasayfa Giriş Kayıt Hizmetler Kurallar


FORUMBT RESİM YÜKLEME ALANI KURAL VE ŞARTLARI

ForumBT Resim Yükleme Alanı, ücretsiz imaj ve fotoğraf hosting servisi sğğlamaktadır. Bu servisin kullanıcıları, istedikleri kadar imajı (hesaplarının limiti dahilinde) yükleyebilirler ve imajın url'sini bildirerek başkalarının bu imajları görüntülemesini sağlayabilirler

Sadece 1 (bir) adet hesap için kaydolma ve sadece onu kullanma hakkına sahipsiniz. 1'den fazla hesabı olduğu tespit edilen kişilerin hesapları silinecek ve tüm imajları kaldırılacaktır.

Bu servis, kişisel imaj hosting arayan kullanıcılar için sağlanmaktadır. Eğer imajlarınızdan biri çok fazla bant genişliği kullanırsa, imajı sunucularımızdan silebiliriz ve bunu yaparken size ön bilgi verilmez, duruma göre de hesabınız kapanabilir veya askıya alınabilir.

Tüm imajların telif hakları sahiplerine aittir. Bu sitede yer alan hiçbir resmi, telif hakkı sahibi olan kişinin izni olmadan hiçbir amaçla kullanamazsınız.

Bu siteye yükleyeceğiniz resimler için, telif hakkı sahibi olmanız veya telif hakkı sahibinden izin almanız gerekmektedir.

Siteye yükleyeceğiniz imajlar; müstehcen, kanunsuz, birini küçük düşürücü unsurlar ve ırkçılık, kin, nefret, ayrımcılık uyandıran unsurları içeremez.

Kural ve şartları ihlal eden her imaj, hiçbir uyarı olmadan silinecektir. Kurallara uymayan imaj yükleyenlerin üyelikleri, hiçbir uyarı yapılmadan yasaklanabilecektir.

Kuralların ihlali halinde, bu kullanıcıyla ilgili tüm veya bazı bilgileri, ilgili 3. kişilerle paylaşabiliriz.

Eğer, üyelerimizden birinin, kural ve şartlarımızı ihlal eden resim yüklediğine inanıyorsanız, lütfen bizimle geçiniz, derhal gerekli müdahale yapılacaktır.

Lütfen daha fazla bilgi için, gizlilik prensiplerimizi ve sık sorulan sorular bölümlerini okuyunuz


Copyright © 2005 - 2020 ForumBT Resim Yükleme Alani. All rights reserved.

Ana Sayfa | Sitene Ekle | Linkler
Powered by: AIH v2.2